Po prostu kuchnia Włoska restauracja otwarta z potrzeby dobrego smaku. Włoska restauracja w sercu Katowic restauracja La Cucina Zawsze z najlepszych składników Gwarantujemy Włoski smak Serdecznie zapraszamy

Restauracja La Cucina

czyli po prostu Kuchnia!

Kuchnia włoska to świeże warzywa, aromatyczne zioła oraz najwyższej jakości owoce morza. Wybitne produkty to ważny element aczkolwiek wymagają one również traktowania z wyjątkową starannością dlatego też w La Cucina tworzymy wyjatkowe połączenia smaków. We Włoszech sztuka przygotowania dań została podniesiona do rangi sztuki, my postawiliśmy sobie za cel przybliżyć wam jej kulisy.

W naszej otwartej kuchni będziecie mogli podejrzeć każdy element przygotowania kulinarnych dzieł z naszej karty skomponowanej dla was przez naszych wybitnych kucharzy. Każdy z nich to ogromny pasjonat oraz specjalista w swojej dziedzinie.

Przedstawiamy nową restaurację i pizzerię w samym sercu Katowic. Restauracja La Cucina, czyli po prostu Kuchnia!

La Cucina

restauracja w Katowicach

Ale nie było by naszej kuchni bez stołu, tak to w La Tavoli w 2017 roku zrodziła się chęć do to tworzenia wyjątkowych miejsc na mapie Katowic. Dzięki pasji i zaangażowaniu wielu ludzi niedługo pózniej narodziła się idea stworzenia kolejnego miejsca z wyjątkową atmosferą oraz prawdziwym włoskim klimatem.

La Cucina to połączenie tradycyjnych włoskich smaków w nowoczesnych odsłonach oraz świetnie zaprojektowanego loftowego wnętrza wykonanego przez najlepszych śląskich fachowców oraz artystów.

Zapraszamy Was w podróż na półwysep Apeniński w nowoczesnym wydaniu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Kontakt

La Cucina

Ristorante a Pizzeria

Gawronów 6/1

40-527 Katowice

tel.: +48 32 476 82 28

e-mail: rezerwacje@lacucinakatowice.pl

EnglishItalianPolish